BUD-WAZER | Tynki gipsowe Nowy Sącz
Ogłoszenia Nowy Sącz
Mój-dentysta
JAWORY - Międzynarodowy Transport i Spedycja
Wytwórnia Antidotum
Penco - premium nutrition
Zespół Magik Band na wesele
dobrenumery.pl - pierwszy sklep sprzedający złote numery
Dodaj stronę
Jak to działa?
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Reklama
Polecamy
Kontakt

Produkcja Kosmetyków Salvena

Punkty: 14 [ ct:5, pr:2, gfx:4, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:3 ] [ Wyróżnij wpis ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Darmowy katalog stron Nasza firma pojawiła się na rynku w 2009 roku i szybko zyskała uznanie klientów. Od kilku lat zajmujemy się produkcją kontraktową suplementów diety oraz kosmetyków. Zapewniamy kompleksowe usługi, z których korzystają nasi zadowoleni klienci. Możecie też Państwo skorzystać z poszczególnych elementów naszej oferty. Zajmujemy się tworzeniem receptur, przeprowadzeniem badań oraz produkcją wyrobów. Należycie dokumentujemy każdy etap naszej pracy. W zakładzie produkcyjnym w Skawinie powstają liczne kremy, balsami, pudry, maści, toniki, krople, kapsułki czy żele. Dysponujemy parkiem maszynowym, którego innowacyjność stawia nasze usługi na naprawdę wysokim poziomie. Ponadto każdy z naszym pracowników posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, co pozwala na sprawny i dokładny przebieg tworzenia nowych produktów oraz modernizacji tych, które już istnieją na rynku. Przeprowadzamy badania, które pozwalają ustalić działanie i potwierdzić skuteczność wyrobu, a także zweryfikować jego skład pod kątem obowiązujących norm. Prowadzimy m.in. badania dermatologiczne kosmetyków, analizy mikrobiologiczne, analizy fizykochemiczne czy badania stabilności. Dysponujemy sprzętem oraz metodami badań, które pozwalają uzyskać precyzyjne wyniki. Dzięki zatwierdzonym procedurom możemy przeprowadzać wiarygodne kontrole składników wyrobów gotowych oraz takich, które jeszcze są w fazie wytwarzania. Każdy etap naszej pracy związany jest z tworzeniem dokumentacji, która jest niezbędna do rejestracji produktu czy jego wprowadzenia na rynek. Dzięki analizom i dokumentom jesteśmy też w stanie opracować etykiety i ulotki dla tworzonych przez nas wyrobów. Posiadamy System Zarządzania Jakością, który powstał w oparciu o międzynarodowe normy. Dzięki niemu każdy etap produkcji kosmetyku czy suplementu diety podlega należytej kontroli. Nasi klienci mogą mieć pewność, że otrzymane produkty posiadają bardzo wysoką jakość, a przedstawiona dokumentacja została przygotowana w sposób rzetelny i bardzo dokładny.
słowa kluczowe Produkcja kosmetyków, produkcja kontaktowa kosmetyków, pakowanie kosmetyków, produkcja kremów, produkcja tabletek, produkcja suplementów diety.
kategorie Przemysł i produkcja >> Przemysł chemiczny
data wpisu 2014-09-18
ważny do 2017-09-19 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.salvena.pl
Reklama

Reklama

tagi
linki:
  Rozmowy, SMS, MMS bez limitu i 30 GB internetu | Darmowa karta SIM UK |
Copyright © 2010-2024 | kontakt: info@katalog-websites.eu | Polityka prywatności | stat4u | jaclaw.info
Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij